Balkoniki do chodzenia

Balkonik kroczący (bez kółek)

Niektóre urazy, przebyte zabiegi czy po prostu podeszły wiek powodują, że pacjenci mają problemy z samodzielnym chodzeniem. Nie zawsze jednak należy od razu sięgać po wózek inwalidzki, który raczej powinien stać się ostatecznością. W powrocie do sprawności może pomóc nowoczesny chodzik, który stanie się podporą dla bliskich lub podopiecznych w codziennym przemieszczaniu. Nasza wypożyczalnia proponuje rehabilitacyjny balkonik do chodzenia w różnych opcjach dopasowanych do stanu zdrowia danej osoby. Klienci warszawskiej wypożyczalni znajdą modele kroczące (bez kółek), które są składane i lekkie, a także chodziki wyposażone w kółka z hamulcami.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego w Warszawie

Osoby zmagające się ze schorzeniami narządu ruchu często potrzebują dodatkowego wsparcia w postaci odpowiedniego sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo podczas stawiania kroków. Problemy z chodzeniem mogą pojawić się po doznanych urazach czy przebytych operacjach. W takich sytuacjach chodzik przyda się jedynie na określony czas, aż do momentu odzyskania pełnej sprawności. Niestety w przypadku seniorów balkoniki do chodzenia mogą okazać się wręcz koniecznością i nieodłącznym elementem codziennego funkcjonowania. Tego typu sprzęt pomaga odzyskać niezależność, ponieważ osoba starsza i schorowana jest w stanie samodzielnie poruszać się po własnym mieszkaniu czy nawet udać się do sklepu. Nasza wypożyczalnia balkoników działa w obrębie Warszawy i okolic, oferując szybką dostawę zamówionego sprzętu rehabilitacyjnego. Koszt wynajmu wynosi 20 złotych za tydzień lub 40 złotych za miesiąc użytkowania.

Dlaczego warto wybrać chodzik rehabilitacyjny?

U nas dostępne są przeróżne sprzęty rehabilitacyjne, które ułatwiają powrót do zdrowia lub pozwalają przystosować się do życia z chorobami czy dysfunkcjami. Chodzik nie odbiera zupełnie sprawności tak jak w przypadku wózka inwalidzkiego, który stanowi spore ograniczenie szczególnie podczas poruszania się w niewielkich pomieszczeniach. Z drugiej strony balkonik rehabilitacyjny proponowany przez naszą wypożyczalnię zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort użycia w porównaniu do zwykłych kul ortopedycznych.

 

Koszty wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego

 
Sprzęt rehabilitacyjny
Kaucja zwrotna
Opłata za tydzień
Opłata za miesiąc
Sprzęt rehabilitacyjny
Balkonik
 
Kaucja zwrotna
50 zł
 
Opłata za tydzień
20 zł
 
Opłata za miesiąc
40 zł
 

 

Koszty transportu

 
Dowóz sprzętu
Koszt
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż na terenie Pruszkowa
 
Koszt
50 zł
 
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza Pruszkowem w powiecie pruszkowskim
 
Koszt
80 zł
 
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza powiatem
 
Koszt
100 zł
 
Dowóz sprzętu
Pozostałe lokalizacja do indywidualnego ustalenia
 
Koszt
 
 

 

Coś nietypowego?

Masz niestandardowe pytanie? Na naszej stronie nie znalazłeś sprzętu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas! Postaramy się pomóc!

 

Zadzwoń aby wypożyczyć sprzęt: tel.: 533 300 727

Nasz fizjoterapeuta pomoże Ci w wyborze sprzętu!