Kule ortopedyczne

Kule pachowe

W naszej wypożyczalni sprzętu ortopedycznego zlokalizowanej w Warszawie można znaleźć spory wybór urządzeń (w przystępnej cenie) ułatwiających codzienne funkcjonowanie w przypadku jakichkolwiek dysfunkcji narządu ruchu. Jedna z propozycji to kule inwalidzkie, które są dostępne w dwóch opcjach jako:

  • kule łokciowe o lekkiej i zarazem wytrzymałej konstrukcji z wymienną nakładką oraz dodatkową blokadą wpływającą na bezpieczeństwo użytkowania (posiadamy również modele dla dzieci),
  • kule pachowe z możliwością dopasowania rozmiaru (S, M i L), wykonane z lekkiego aluminium i wykończone antypoślizgową pianką.

Nasi fizjoterapeuci pomogą w wyborze odpowiedniego modelu (łokciowego lub pachowego) oraz wymiaru szczudeł inwalidzkich. Pacjenci mogą również liczyć na doradztwo w kwestii prawidłowego sposobu użytkowania tego typu sprzętu ortopedycznego.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego w Warszawie

Opisywane wyroby ortopedyczne pachowe czy łokciowe są niezbędnym sprzętem wykorzystywanym w celu powrotu do zdrowia po przebytych urazach kończyn dolnych. Czasem jest to także wsparcie w codziennym chodzeniu dla osób starszych, u których wraz z wiekiem pojawia się naturalne osłabienie mięśni oraz kości. Oferowany przez nas produkt umożliwia zachowanie niezależności oraz ogranicza ryzyko pogłębienia się kontuzji. Tego rodzaju sprzęt inwalidzki może również przydać się po operacjach i zabiegach oraz w okresie rehabilitacji. W zdecydowanej większości przypadków produkty z naszej wypożyczalni są niezbędne jedynie w określonym czasie, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest ich wypożyczenie niż zakup ze względu na korzystną cenę.

Jaka jest cena wynajmu szczudeł inwalidzkich?

Nasza wypożyczalnia kul ortopedycznych oraz inwalidzkich mieszcząca się w Warszawie proponuje usługę wynajmu krótko- lub długoterminowego. Cena za tygodniowy użytek wynosi 10 złotych, natomiast miesięczny – 20 złotych. Preferujemy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu rezerwacji wybranego modelu (pachowe lub łokciowe). Zamówienie jest dostarczane przez odpowiednio przeszkolonych pracowników pod adres wskazany przez zamawiającego (w obrębie całej Warszawy). W ofercie wypożyczalni są także balkoniki do chodzenia, przenośniki pacjentów czy koncentratory tlenu dostępne w atrakcyjnej cenie.

 

Koszty wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego

 
Sprzęt rehabilitacyjny
Kaucja zwrotna
Opłata za tydzień
Opłata za miesiąc
Sprzęt rehabilitacyjny
Kule łokciowe
 
Kaucja zwrotna
20 zł
 
Opłata za tydzień
10 zł
 
Opłata za miesiąc
20 zł
 

 

Koszty transportu

 
Dowóz sprzętu
Koszt
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż na terenie Pruszkowa
 
Koszt
50 zł
 
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza Pruszkowem w powiecie pruszkowskim
 
Koszt
80 zł
 
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza powiatem
 
Koszt
100 zł
 
Dowóz sprzętu
Pozostałe lokalizacja do indywidualnego ustalenia
 
Koszt
 
 

 

Coś nietypowego?

Masz niestandardowe pytanie? Na naszej stronie nie znalazłeś sprzętu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas! Postaramy się pomóc!

 

Zadzwoń aby wypożyczyć sprzęt: tel.: 533 300 727

Nasz fizjoterapeuta pomoże Ci w wyborze sprzętu!