O nas

Poprawiamy jakość życia!

Każdy zasługuje na to by niezależnie od tego w jakiej sytuacji życiowej się znalazł był zaopiekowany jak najbardziej komfortowo. Nowoczesne technologie w znaczącej mierze ułatwiają codzienne życie osobom z najróżniejszymi niepełnosprawnościami.

 

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Vita została stworzona przez fizjoterapeutów (tworzących zespół Centrum Rehabilitacji Vita) z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z różnymi dolegliwościami. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzyliśmy miejsce w którym możesz wypożyczyć nie tylko sprzęt rehabilitacyjny ale również uzyskać poradę jak maksymalnie wykorzystać jego możliwości.

 

Do każdego wypożyczającego podchodzimy indywidualnie a rozmawiając staramy się zbadać jego potrzeby – wszystko po to by jak najlepiej dopasować sprzęt do indywidualnych preferencji.

Maciej Różewski

Maciej Różewski – fizjoterapeuta, doradza przy wyborze sprzętu rehabilitacyjnego. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rehabilitacji pacjentów zarówno ze schorzeniami neurologicznymi jak i ortopedycznymi. Pomagał im w powrocie do zdrowia.

 

Współpracował z ich opiekunami i rodzinami. Ma doskonałe rozeznanie w tym jakich rozwiązań czy wsparcia potrzebują zarówno sami pacjenci jak i ich opiekunowie.

 

Wie również jak ważne jest to by maksymalnie wykorzystać możliwości sprzętów wspomagających osobę chorą w domu tak by szło to w parze z procesem rehabilitacji i by go uzupełniało.

Zadzwoń aby wypożyczyć sprzęt: tel.: 533 300 727

Nasz fizjoterapeuta pomoże Ci w wyborze sprzętu!