Wypożyczalnia wózków inwalidzkich

Zależy nam na tym, żeby móc zaoferować klientom jak najlepsze wózki inwalidzkie, dlatego co jakiś czas wprowadzamy do naszej oferty sprzętu medycznego udoskonalone modele. Do najpopularniejszych z nich należą EKON 220 oraz BREEZY UniX każdy z nich posiada inne charakterystyczne dla danego modelu cechy.

 

Wózek inwalidzki EKON 220

Wózek inwalidzki EKON 220

Wózki inwalidzkie EKON 220 wykonane są ze stalowej konstrukcji, dzięki czemu ich waga jest niska, ponieważ wynosi zaledwie 15 kilogramów. Dzięki czemu można je łatwo przenosić. Co więcej modele te zostały wyposażone w odchylane podłokietniki, w ten sposób można je łatwo przesunąć do tyłu. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne u pacjentów mających ograniczoną mobilność, ponieważ odchylenie podłokietników ułatwi wsiadanie i zsiadanie z wózka inwalidzkiego pacjentom.

 

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje modele EKON 220 które mają pneumatyczne tylne koła. Takie rozwiązanie sprawia, że są one stabilne, pomagają utrzymać równowagę i chronią przed przewróceniem się użytkownika w momencie podjazdu pod krawężnik lub inną nierówność. W przypadku tego modelu maksymalna waga pacjenta nie może być większa niż 120 kilogramów.

 

Wózek inwalidzki BREEZY UniX

Wózek inwalidzki BREEZY UniX

Jeśli natomiast chodzi o model BREEZY UniX to podobnie, jak w poprzednim modelu również został on wykonany ze stali, tak aby jego waga była możliwie jak najniższa.
W tym przypadku wynosi ona 18 kilogramów, czyli o jeden więcej niż model EKON 220, jednak dzięki temu maksymalna waga pacjenta może być o 5 kilo większa.

 

Model dostępny w naszej wypożyczalni wózków inwalidzkich wyposażony jest w nylonową tapicerkę, w czarnym kolorze, dzięki czemu można z niej łatwo usunąć powstałe zabrudzenia. Tapicerka nylonowa będzie lepsza od skórzanej w przypadku pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich na stałe, ponieważ w odróżnieniu od skórzanej skóra nie będzie się do niej przyklejać, a pacjent uniknie odparzeń.

Regulowane podłokietniki i podnóżki

W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie wiemy, że najważniejszy jest komfort użytkownika dlatego oferowane modele wyposażone są również w regulowane podnóżki. Takie rozwiązanie sprawia, że można dobrze dopasować ich ułożenie do długości nóg pacjenta. A dzięki temu, że są składane pacjent może dużo łatwiej się podnieść i wsiąść.

Szeroki wybór akcesoriów medycznych

Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego oferujemy szeroki wybór akcesoriów medycznych niezbędnych do rehabilitacji. Doskonale wiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego też staramy się żeby nasz asortyment był zróżnicowany i odpowiadał potrzebom pacjentów.

 

W związku z tym wypożyczane przez nas wózki inwalidzkie dostosowane są zarówno dla osób poruszających się na nich tymczasowo w wyniku kontuzji, jak i dla tych, którzy używają ich na stałe.

 

 

Koszty wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego

Sprzęt rehabilitacyjny
Kaucja zwrotna
Opłata za tydzień
Opłata za miesiąc
Sprzęt rehabilitacyjny
Wózek inwalidzki
Kaucja zwrotna
150 zł
Opłata za tydzień
30 zł
Opłata za miesiąc
50 zł

 

Koszty transportu

Dowóz sprzętu
Koszt
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż na terenie Pruszkowa
Koszt
50 zł
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza Pruszkowem w powiecie pruszkowskim
Koszt
80 zł
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza powiatem
Koszt
100 zł
Dowóz sprzętu
Pozostałe lokalizacja do indywidualnego ustalenia
Koszt

 

Coś nietypowego?

Masz niestandardowe pytanie? Na naszej stronie nie znalazłeś sprzętu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas! Postaramy się pomóc!

 

Zadzwoń aby wypożyczyć sprzęt: tel.: 533 300 727

Nasz fizjoterapeuta pomoże Ci w wyborze sprzętu!