Podnośnik pacjenta

W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego działającej na terenie Warszawy oferujemy nowoczesny podnośnik pacjenta znanej marki Levitop (w opcji standard). Tego rodzaju urządzenie znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków związanych z opieką nad osobami niepełnosprawnymi. Podnośniki dla chorych leżących umożliwiają szybkie i proste przeniesienie pacjenta z łóżka rehabilitacyjnego, brodzika czy wanny w celu przeprowadzania czynności higienicznych oraz medycznych. Sprzęt dostępny w warszawskiej wypożyczalni przydaje się również podczas zajęć rehabilitacyjnych czy upadku, proponowany przez nas model jest w stanie podnieść chorego leżącego także bezpośrednio z podłogi.

Wypożyczalnia podnośnika dla chorych w Warszawie

Model Levitop Standard wyróżnia się jakością oraz nowoczesnym designem. Niewielki wymiar oraz opcja ustawienia rozstawu nóg sprawia, że podnośnik pacjenta zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Sprzęt dostępny w naszej wypożyczalni może być stosowany zarówno w szpitalach, domach opieki czy gabinetach fizjoterapeutycznych, jak i w warunkach domowych. Proponujemy urządzenie w cenie 80 złotych za tydzień lub 200 złotych za miesiąc użytkowania. To korzystna oferta w porównaniu do kosztu zakupu tego typu urządzenia. Zatrudnieni przez nas fizjoterapeuci chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania oraz przedstawią dane techniczne sprzętu. Ponadto pracownicy dostarczą go w obrębie Warszawy wraz z wniesieniem i montażem.

Najważniejsze korzyści z użytkowania podnośnika pacjenta

Oferowane przez naszą wypożyczalnię podnośniki dla chorych leżących przydadzą się zarówno przy poważnych schorzeniach i niepełnosprawnościach, jak i w czasie rehabilitacji oraz powrotu do zdrowia po przebytych zabiegach. Użytkowanie tego typu sprzętu jest bezpieczne i komfortowe dla samego pacjenta oraz jego opiekuna, który oszczędza siłę oraz odciąża kręgosłup. Jest to szczególnie istotne przy dorosłych chorych leżących z dużą wagą, w przypadku których samodzielne podnoszenie jest ryzykowne i często wymaga pomocy nawet dwóch asystentów.

W wypożyczalni dostępny jest podnośnik, który cechuje wysoka wydajność i prostota obsługi. Wszystko odbywa się przy pomocy pilota. Warto również podkreślić, że na jednym pełnym ładowaniu przy maksymalnym obciążeniu 230 kilogramów urządzenie wykonuje około 20 cykli podnoszenia i opuszczania. Nasi doświadczeni pracownicy po dostarczeniu sprzętu do Państwa domu lub placówki medycznej, w której przebywają pacjenci chorzy leżący mogą przeprowadzić podstawowe szkolenie z obsługi wypożyczonego sprzętu.

Wśród najważniejszych danych technicznych podnośnika, udostępnianego przez naszą wypożyczalnię można wymienić m.in.:

  • wyposażenie w czteropunktowe zawiesie z obrotem 360 oraz blokadą w czterech pozycjach,
  • dużą obrotność kół (tylne posiadają hamulce),
  • mechanizm opuszczania awaryjnego,
  • funkcję podnoszenia chorych pacjentów leżących z podłogi (w razie upadku lub wykonywanych ćwiczeń rehabilitacyjnych),
  • wygodne i proste sterowanie za pomocą pilota,
  • niewielki rozmiar, co pozwala na swobodny przejazd nawet w wąskich pomieszczeniach,
  • możliwość zmiany rozstawu nóg.
 

Koszty wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego

 
Sprzęt rehabilitacyjny
Kaucja zwrotna
Opłata za tydzień
Opłata za miesiąc
Sprzęt rehabilitacyjny
Podnośnik
 
Kaucja zwrotna
200 zł
 
Opłata za tydzień
80 zł
 
Opłata za miesiąc
200 zł
 

 

Koszty transportu

 
Dowóz sprzętu
Koszt
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż na terenie Pruszkowa
 
Koszt
50 zł
 
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza Pruszkowem w powiecie pruszkowskim
 
Koszt
80 zł
 
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza powiatem
 
Koszt
100 zł
 
Dowóz sprzętu
Pozostałe lokalizacja do indywidualnego ustalenia
 
Koszt
 
 

 

Coś nietypowego?

Masz niestandardowe pytanie? Na naszej stronie nie znalazłeś sprzętu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas! Postaramy się pomóc!

 

Zadzwoń aby wypożyczyć sprzęt: tel.: 533 300 727

Nasz fizjoterapeuta pomoże Ci w wyborze sprzętu!