Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Łóżko rehabilitacyjne

Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne

Istnieją choroby oraz schorzenia, które unieruchamiają pacjenta na długi czas, wtedy należy zapewnić mu odpowiednią opiekę oraz dobry sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się nowoczesne łóżka rehabilitacyjne poza odpowiednimi zabezpieczeniami chroniącymi użytkownika przed upadkiem posiadają także szereg udogodnień zarówno dla pacjenta, jak i osób sprawujących nad nim opiekę.

 

Jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferujemy łóżka wyposażone w elektryczne podnoszenie, które umożliwia regulowanie wysokości od 40 nawet do 80 centymetrów. Regulacja elektryczna jest znacznie lepsza od ręcznej, głównie dlatego, że w przypadku modeli elektrycznych pacjent może samodzielnie sterować łóżkiem, w innym przypadku jest uzależniony od opiekuna.

 

Funkcja elektrycznego podnoszenia

Wypożyczany przez nas sprzęt medyczny poza elektrycznym podnoszeniem posiada także możliwość automatycznego sterowania oparciem, a także podnośnikiem umożliwiającym uniesienie nóg do góry. Decydując się na wypożyczenie tego typu sprzętu medycznego zapewniamy użytkownikowi swobodę, a także sporo oszczędzamy.

 

Łóżka z opuszczanymi barierami

Warto żeby wybierać łóżka rehabilitacyjne wyposażone w opuszczane bariery. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi wstawanie i wracanie do pozycji leżącej na materacu. Co więcej w przypadku pacjentów, którzy nie mogą wykonywać zbyt wielu ruchów, takie barierki doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie chroniące przed upadkiem.

 

Uniwersalne wymiary materacy

W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego w Warszawie doskonale wiemy, że z naszego asortymentu korzystają pacjenci o różnym wzroście, dlatego w celu jak najlepszego dopasowania łóżka do ich potrzeb oferujemy materace o wymiarach 200×90, tak aby każdy pacjent mógł czuć się komfortowo. Standardowe modele przystosowane są dla osób, których waga nie przekracza 165 kilogramów.

 

Oferowane przez nas łózka rehabilitacyjne posiadają kółka jezdne z hamulcem. Takie rozwiązanie sprawia, że jest ono zabezpieczone przeciw niepożądanemu przemieszczaniu. Jednocześnie w razie potrzeby taki hamulec można odblokować i przetransportować pacjenta do innego pomieszczenia.

 

Łóżka rehabilitacyjne do wynajęcia

Doskonale wiemy, że długotrwała rekonwalescencja często jest bardzo kosztowna, dlatego nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje łóżka rehabilitacyjne na wynajem. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza, że koszt wypożyczenia jest dużo niższy od zakupu nowego, a nawet używanego modelu.

 

Co więcej dostępne w naszej ofercie modele pochodzą od renomowanych producentów, a szereg udogodnień jakie posiadają pozwoli na wygodną opiekę zarówno dla pacjenta, jak i osoby, która się nim opiekuje.

 

 

Koszty wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego

Sprzęt rehabilitacyjny
Kaucja zwrotna
Opłata za tydzień
Opłata za miesiąc
Sprzęt rehabilitacyjny
Łóżko rehabilitacyjne
Kaucja zwrotna
200 zł
Opłata za tydzień
Opłata za miesiąc
150 zł

 

Koszty transportu

Dowóz sprzętu
Koszt
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż na terenie Pruszkowa
Koszt
50 zł
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza Pruszkowem w powiecie pruszkowskim
Koszt
80 zł
Dowóz sprzętu
Transport plus wniesienie i montaż poza powiatem
Koszt
100 zł
Dowóz sprzętu
Pozostałe lokalizacja do indywidualnego ustalenia
Koszt

 

Coś nietypowego?

Masz niestandardowe pytanie? Na naszej stronie nie znalazłeś sprzętu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas! Postaramy się pomóc!

 

Zadzwoń aby wypożyczyć sprzęt: tel.: 533 300 727

Nasz fizjoterapeuta pomoże Ci w wyborze sprzętu!