Wózek inwalidzki – wypożyczalnia

Wózek inwalidzki BREEZY UniX

Wózek inwalidzki – wypożyczalnia

Zakup sprzętu medycznego czy rehabilitacyjnego na własność nie należy do tanich inwestycji. Ponadto, takie rzeczy często potrzebne są na cito oraz na niedługi okres czasu, np. w przypadku wypadku. Wtedy, zamiast kupowania warto wypożyczyć wózek inwalidzki. Poznaj wszystkie najważniejsze zalety tego rozwiązania.

Wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjno-medycznego – dla kogo?

Najczęściej dla osób po wypadku wózek inwalidzki potrzebny jest tylko na czas rekonwalescencji do momentu powrotu do pełnej sprawności. W takim przypadku zakup sprzętu na stałe to bezsensowny wydatek, który po spełnieniu swojej funkcji będzie nieużywany. Niestety czasami osoby po takich wypadkach doznają poważnych uszkodzeń, na których skutek nie mogą się samodzielnie poruszać. Wtedy również zakup wózka inwalidzkiego wiąże się z bardzo dużym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich – odpowiedź na Twoje potrzeby

Po zakończonym okresie terapii nie musisz sprzedawać zakupionego sprzętu za mniejszą cenę czy odłożyć go do piwnicy. W przypadku wypożyczalni wystarczy go zwrócić. To nie tylko bardzo wygodne, ale i tanie rozwiązanie. Cena wypożyczenia wózku inwalidzkiego wynosi nawet od 50 zł za miesiąc, chociaż możliwe jest także wypożyczanie na mniejszy okres, np. tydzień. Dokładna cena zależy m.in. od długości wynajmu czy konkretnego modelu sprzętu. W przypadku nowych modeli kupno na własność to wydatek wynoszący od kilkuset to nawet kilku tysięcy złotych.

Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni, możesz mieć również pewność, że wybrany przez Ciebie sprzęt jest w pełni sprawny i dobrej jakości. Fachowcy pomagają także w doborze odpowiedniej opcji oraz dbają o dobry stan proponowanych modeli. Do tego, klienci otrzymują instruktaż prawidłowego użytkowania sprzętu. Kupując używane, a czasami również nowe sprzęty nie masz takiej gwarancji. Ponadto, wypożyczalnie zlokalizowane są w dużych miastach, takich jak Warszawa. Dzięki temu osoby zainteresowane wynajmem od ręki mogą pojawić się w lokalu osobiście lub skorzystać z opcji dowozu.

No Comments

Post A Comment